Пансіонат Аріша на Арабатський стрілці

Пансіонат «Аріша» розташований на Арабатській стрілці в курортному селі Генгірка, що знаходиться в Генічеському районі Херсонської області.

Міні-пансіонат Аріша на Арабатський стрілці

Цей міні-пансіонат Аріша був побудований у 2021 році і має вигідне розташування в 5-7 хвилинах ходьби від пляжу.

Він знаходиться в непосредній близькості до ринку, аптеки, магазинів, кафе і лунапарку, що дає зручну можливість гостям здійснювати покупки та насолоджуватися розвагами.

Територія пансіонату Аріша оформлена з комфортом, а також має відкритий басейн з підігрівом.

Це дозволяє гостям насолоджуватися купанням і відпочинком у воді незалежно від погодних умов.

Біля басейну є зона відпочинку з шезлонгами, де ви можете розслабитися і насолодитися сонцем.

Весь цей комплекс створює приємну атмосферу для відпочинку і релаксації.

Пансіонат «Аріша» розташований на півдні Херсонської області, в Генічеському районі, біля Азовського моря.

Арабатська стрілка, на якій знаходиться цей пансіонат, є вузьким півостровом, який простягається вздовж узбережжя Азовського моря.

Цей район відомий своїми пляжами, морськими лагунами та чудовими умовами для відпочинку біля моря.

Пансіонат «Аріша» має вигідне розташування недалеко від пляжу, що дає гостям зручний доступ до морських прогулянок та відпочинку на пляжі.

З цього місця ви можете насолоджуватися чистим піщаним пляжем та кристально чистою водою Азовського моря.

Для доїзду до курортного села Генічеська Гірка (Генгірка) з міста Генічеськ ви можете скористатися наступними транспортними засобами:

  1. Автобус: З Генічеська їздять регулярні автобуси до Генічеської гірки. Час в дорозі залежить від розкладу та дорожніх умов і зазвичай становить близько 20-30 хвилин. Ви можете отримати розклади автобусів та додаткову інформацію в автовокзалі міста Генічеська.

Щодо маршруту з міста Харків або Києва до Генічеської гірки, можуть бути наступні варіанти:

  1. Автобус: Існують прямі автобусні рейси з Харкова або Києва до Генічеська. Час в дорозі залежить від відстані та дорожніх умов і зазвичай становить кілька годин. Ви можете дізнатися про розклади та квитки на автобуси в автовокзалах Харкова або Києва.
  2. Залізниця: Ви можете подорожувати на потягу до міста Генічеськ, а потім взяти автобус або таксі до Генічеської гірки.
  3. Автомобіль: Якщо у вас є власний автомобіль, ви можете дістатися до Генічеської гірки, використовуючи автомобільні дороги з Харкова або Києва. Зверніть увагу на дорожні умови та розташування митних пунктів на маршруті.

Залежно від вашого місця відправлення і умов поїздки, рекомендується заздалегідь перевірити розклади та наявність транспортних засобів для доїзду до курортного села Генічеська Гірка (Генгірка).